O nas

Nasze Żłobek Gagatek pragnie zwrócić szczególną uwagę na rozbudzenie w naszych dzieciach kreatywności dzięki nauce przez doświadczenie, wrażliwości na wartości estetyczne w otoczeniu, uwzględniając pełen rozwój osobowości małego dziecka – intelektualny, społeczny i fizyczny. Głównym celem naszej pracy jest wychowanie dzieci śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu, mających świetny kontakt z otoczeniem, czujących się swobodnie we współczesnym świecie.

Zapewnimy naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania, dzięki fachowej, ciepłej i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry, kochającej pracę z dziećmi oraz kameralne, przytulne i estetyczne wnętrze żłobka, wyposażonego w zabawki i pomoce dydaktyczne, w którym dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne. Pragniemy stworzyć atmosferę pozwalającą dzieciom rozwinąć swe dzieciństwo i czerpać z niego radość.

Lokalizacja

Żłobek Gagatek zlokalizowany jest w miejscowości Sulejówek przy ul. Asfaltowej 9B. Znajduje się 800m od trasy Mińsk Maz. –Warszawa, oraz 1km od stacji SKM.

Plac wokół przedszkola jest ogrodzony, znajduje się na nim bezpieczny plac zabaw oraz parking. Plac zabaw zaprojektowany został z myślą o zróżnicowanej wiekowo grupie dzieci, posiada wszelkie niezbędne atesty.

Placówka posiada nowe, przestronne wnętrza w parterowym budynku z zachowaniem wszelkich norm i standardów:

– 2 przestronne, jasne sale dydaktyczne wyposażone w meble, kolorowe zabawki oraz niezbędne pomoce dydaktyczne,

– każda sala posiada dostęp do łazienki bezpośrednio z sali, co umożliwia nauczycielowi stałą obserwację dziecka
dużą szatnię dla dzieci,

– wentylację z rekuperacją (krzyżowym wymiennikiem powietrza) dogrzewającą nas zimą i chłodzącą latem; gwarantującą stałą wymianę powietrza w przedszkolu; zapewniającą czystsze powietrze – pozbawione obecności kurzu, grzybów i pleśni

– toaletę dla rodziców, dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych

– pomieszczenie administracyjne (gabinet dyrektora)

– zaplecze socjalne dla opiekunów (szatnia oraz toaleta dla pracowników żłobka)

– kuchnię z niezbędnym zapleczem

– zaplecze gospodarcze (zamykane na klucz – niedostępne dla dzieci)

– ogrodzony plac zabaw spełniający wszelkie wymogi SANEPID-u

Żłobek Gagatek  w okresie wakacyjnym ma 2 tygodnie urlopu. W tym czasie jest zamknięte. W roku 2022 urlop przypada w terminie od 18 do 29 lipca.